POTRZEBUJESZ POMOCY TWÓJ KOSZYK

O firmie


Rolety, moskitiery, okna? Tylko od producenta!

Variant-Mazovia to firma, która rozumie potrzeby swoich klientów. Od lat zajmujemy się produkcją najwyższej jakości moskitier i rolet w Warszawie, dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie wielu osób. Poznaj krótką historię naszej firmy.

Moskitiery Warszawa: wszystko zaczęło się od od stolarki drzwiowej i okiennej

Firma Variant-Mazovia początkowo zajmowała się stolarką drzwiową i okienną oraz bramami garażowymi. Z czasem uznaliśmy, że nasi klienci potrzebują czegoś więcej. Choć okna w Warszawie wciąż są naszym konikiem, obecnie oferujemy także szeroki wybór moskitier czy wyjątkowych, ręcznie malowanych rolet. Od 25 lat staramy się zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze moskitiery czy rolety cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

Rolety Warszawa - wachlarz możliwości

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy zainteresowany roletami w Warszawie mógł znaleźć w naszej firmie produkty, idealnie dopasowane do wymagań. Z tego powodu postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty zarówno rolety wolnowiszące, jak i te kasetowe. Oprócz standardowych wzorów i kolorów odnajdą tu Państwo wyjątkowe, ręcznie malowane rolety, idealnie dopasowane do konkretnego wnętrza. Ten funkcjonalny i gustowny dodatek z pewnością zwróci uwagę wszystkich, odwiedzających pomieszczenie. Niewątpliwą zaletą jest unikalność takich rolet.

Moskitiery Warszawa - producent

Moskitiery to kolejna propozycja dla naszych klientów. Oferujemy zarówno moskitiery ramkowe, jak i drzwiowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe mogą być komary i inne insekty, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby uchronić naszych klientów przed niepożądanymi ukąszeniami. Dzięki moskitierom mogą Państwo swobodnie spędzać letnie wieczory przy otwartych oknach czy drzwiach. W ofercie posiadamy także absolutną nowość rynkową - moskitiery przeciwpyłkowe, chroniące przed wnikaniem do wnętrza uczulających pyłków.

Okna Warszawa - PCV i aluminium

Oprócz rolet i moskitier wciąż proponujemy naszym klientom stolarkę okienną i drzwiową. W ofercie odnajdziecie Państwo:

  • parapety wewnętrzne i zewnętrzne,
  • bramy garażowe,
  • stolarkę aluminiową,
  • drzwi Gerdy lub drzwi produkowane wyłącznie na wymiar,
  • stolarkę aluminiową (daje możliwość przeszklenia dużych powierzchni),
  • drzwi wewnętrzne Pol-skorne i Porta.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Chętnie doradzimy i przygotujemy dla Państwa projekt żaluzji, rolet, moskitier okien czy drzwi na wymiar. Czekamy na Państwa telefony i e-maile!